środa, 11 września 2013

Pierwsze punkty

Pierwsze 3 punkty w Zmiennicy zdobyła Grabówka w pojedynku derbowym z Płomieniem. Ważne 3 pkt gdyż chłopaki z Grabówki tym samym podbudowali swoje morale przed meczem z Iwonką Iwonicz. I mimo iż mecz zakończył się przegraną 3-4 mógł się podobać w przeciwieństwie do pojedynku w Zmiennicy. Pierwsza połowa derbów była bardzo kiepskim widowiskiem. Po przerwie drużyny wynagrodziły to bramkami i 3 pierwsze punkty pojechały do ULKS-u. Drużyna ze Zmiennicy ciągle z 1 punktem na koncie zajmowała jedną z końcowych pozycji. Jednak tydzień później drużyna  Jacka Geferta  sięgnęła również po po 3 punkty w Strachocinie. Mam nadzieję że Naszym drużynom już od teraz będzie łatwiej zdobywać punkty nie patrząc z jaką drużyną będą walczyli.  W najbliższy weekend obydwie drużyny będą ponownie walczyć o ligowe punkty. Grabowianka musi mocno postarać się w Lesku gdyż drużyna Sanovii  nie jest w wielkiej formie i można spokojnie postarać się o zwycięstwo. Kiedy jak nie teraz i z Sanovią Lesko? Płomień swój kolejny pojedynek rozegra z bardzo znanym rywalem znanym jeszcze z pojedynków w A-klasie - Iskrą Przysietnica. Kolejne derby i znowu w Zmiennicy. Myślę że o wiele więcej kibiców zjawi się na ty pojedynku derbowym niż na ostatnim. Życzę drużynom zwycięstwa i walki Fair Play.